عکاسی از آثار هنری

 

 

 

 

خدمات ویژه عکاسی از آثار هنری:

 

عکاسی به شیوه علمی و با ثبت دقیق‌ترین جزئیات

کالیبره بودن و استفاده از کالر چارت (colour chart) 

تفکیک استفاده از کالر چارت CMYK جهت چاپ افست و کالر چارت RGB جهت استفاده دیجیتال

 

ثبت دقیق رنگ و بافت

عکاسی از تابلو و نقش برجسته در ابعاد بزرگ

عکاسی آثار حجمی به دو صورت تک فریم و 360 درجه

عکاسی ماوراء بنفش(UV) و مادون قرمز(IR) 

 

تماس:

88300181

88654332

 

 

 

 

 

جلسات هفتگی قصه گویی

جلسات هفتگی قصه گویی بداهه روزهای شنبه ساعت 6-8 بعد از ظهر در مرکز تخصصی هنر برگزار می‌گردد.

شرکت در این جلسات برای عموم آزاد بوده و تا اطلاع ثانوی رایگان است.

مکان: خیابان مطهری( تخت طاووس)، بین میرزای شیرازی و سنایی، پلاک 368، ساختمان پزشکان، طبقه منفی یک

نمایشگاه پارارگون در عکاسی

نمایشگاه فتوآرت با عنوان « پارارگون در عکاسی» از 10-20 اردیبهشت در باغ موزه هنر ایرانی گالری پردیس برگزار می شود، در این نمایشگاه آثار عکاسی آلترنتیو از خانم زینب ثقفی به همراه شرکت کنندگان در کارگاه های چاپ آلترنتیو این مرکز به نمایش در آمده است.

 

عکاسی آلترناتیو (Alternative Photography)  به شیوه هایی از عکاسی  و چاپ اطلاق می شود که بر پایه نگاتیو بوده و به صورت دستی انجام می‌گیرند، و باعث ایجاد ویژگی‌های منحصر به فردی در عکس می‌گردند که آن را به  نقاشی نزدیک می‌گرداند. یگانگی هر اثر چاپ شده و تفاوت آن با سایر نسخه‌ها، ایجاد جلوه‌های بصری ویژه، کیفیت بسیار بالا و ماندگاری طولانی، موجب گردیده این نوع از چاپ در دنیای عکاسی معاصر مورد توجه واقع شود و هنرمندان معاصر به ویژه هنرمندان بینا رشته‌ای نسبت به آن علاقه زیادی نشان دهند.

از سال 1384، زینب ثقفی دانش‌آموخته رشته عکاسی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، با همکاری و سرپرستی دکتر جاوید رمضانی هنرمند و مدرس هنر اقدام به راه‌اندازی لابراتواری جهت انجام امور چاپ های آلترترناتیو و احیاء نمودن این رشته در ایران نمودند. تولید رسالات تخصصی علمی و انجام آزمایشات عملی و برگزاری نمایشگاه‌های هنری از جمله اقداماتی بود، که این گروه در زمینه معرفی این رشته به جامعه هنری و عکاسان ایران انجام دادند.

اینک این گروه در مجموعه مرکز تخصصی هنر، مدرسه تخصصی عکاسی، گرد هم آمده‌اند و با بنیانگذاری کارگروه « عکاسی آلترناتیو» اقدام به برگزاری ورک شاپ‌ها و کلاس‌های آموزشی در انواع مختلف چاپ‌های این رشته نموده‌اند.

این گروه همچنین با برگزاری نمایشگاه‌هایی از آثار هنرجویان سعی در معرفی هرچه بیشتر این رشته به جامعه هنری دارد.

گزارش تصویری کارگاه گام بیکرومات

کارگاه چتپ گام بیکرومات در تاریخ 27 فروردین 95 در مرکز تخصصی هنر برگزار گردید، که منتخب آثار شرکت کنندگان در این کارگاه در نمایشگاهیبا عنوان «پارارگون در عکاسی» در باغ موزه هنر ایرانی به نمایش گذاشته شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

ورود کاربران